Corside Group Phone
  +380 67 505 2966
Email
  office@corside.com

Отзывы клиентов

          «За час співпраці, Ваша організація зарекомендувала себе надійним партнером, який своєчасно та якісно  виконує взяті на себе договірні зобов‘язання.

          Фахівці ТОВ «Інститут системних технологій», силами яких створювалось та успішно впроваджене програмне  забезпечення для автоматизації діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби, продемонстрували  професіоналізм та відповідальність.

          Супроводження програмного забезпечення здійснюється оперативно та враховує потребу у його модернізації»
П.П. Андрєєв
Голова Головного контрольно-ревізійного управління України

          «ТОВ «Універсальна бізнес-інформаційна служба» здійснила комплексне постачання автоматизованої системи технічної диспетчерської (АІС «Технічна диспетчерська») для потреб комунального підприємства «Київпастранс».

          В рамках виконання договору з постачання виконавець виступав як системний інтегратор, який забезпечує   постачання і налагодження апаратного і програмного забезпечення, розробку та адаптацію спеціального прикладного  програмного забезпечення, навчання спеціалістів КП «Київпастранс».

          Всі роботи виконані своєчасно та згідно з технічними вимогами до договору. Виконавець продемонстрував  належний професійний рівень та відповідальність за кінцевий результат»

Ю.П. Бомбандьоров
Головний інженер КП «Київпастранс»

          «Поставлені обладнання та програмне забезпечення повністю відповідають технічним вимогам Замовника.

          Постачання виконано в повному обсязі та в обумовлений термін, що свідчить про високу професійність працівників ТОВ «УБІС»

Г.А. Чепурдя
Начальник Управління інформаційних технологій ГоловКРУ України

          «Висока якість виконаних робіт підтверджує професійність та кваліфікацію фахівців ТОВ «УБІС» і спроможність  виконувати роботи різної складності»

С.М.Уткін
Начальник відділу комп’ютерного обладнання та оргтехніки департаменту інформатизації Міністерства економіки України

          «ООО «БиоМедИнвест» имеет успешный опыт сотрудничества с компанией ООО «Институт системных технологий» в сфере консультационно-информационных услуг с начала 2009 года.

          Сотрудники компании выполняют работу на высоком профессиональном уровне... Ваша компания успешно справлялась с поставленной задачей, на деле подтвердив свою репутацию надежного и высококвалифицированного партнера в предоставлении аналитики. Все наши пожелания по поводу форматов и содержания отчетов были учтены. Компания выполняет консалтинговые услуги на высоком уровне, которые отвечают нашим требованиям.Пожелания компании – двигаться вперед!»

Н.Л. Синицкая
Маркетолог
ООО «БиоМедИнвест»

          «ВАТ «Фармак» успішно співпрацює із компанією ТОВ «Інститут системних технологій» у сфері консультаційно-інформаційних послуг з питань практичних аспектів участі у державних закупівлях.

          Співробітники компанії провели якісний консалтинг, що свідчить про їх професіоналізм та відповідальність. Учасники тренінгу, окрім широкого висвітлення положень нового законодавства, почули низку практичних порад щодо підготовки та подачі тендерних пропозицій, участі у процедурах закупівлі, оскарження, підписання та виконання угод. Слухачі отримали повноцінні та кваліфіковані відповіді на всі питання, що їх цікавили.

          ТОВ «Інститут системних технологій» успішно вирішив поставлену задачу, підтвердивши репутацію надійного та висококваліфікованого партнера. Компанія надає консультаційні послуги на високому рівні, що відповідає всім наших потребам, як учасників торгів»

Жебровська Ф.І.
Генеральний директор
ВАТ «Фармак»